Only4u.pl
 Strona Główna » Regulamin Moje konto  
Kategorie
Święta, Mikołaj, Wigilia Super Prezent
Wieczór Panieński
Śmieszne Nadruki
Zupełnie Odjechane
Na Urodziny
Tekstowe
Wyszukiwanie
Wyraz(y):
Przedział cenowy:
do
Wyszukiwanie zaawansowane
Nowości
Last Wild Night- super BIAŁA Koszulka na ...
Last Wild Night- super BIAŁA Koszulka na ...

32,99 zł

Zobacz wszystkie
Promocje

Zobacz wszystkie
facebook
Regulamin

Top Koszulki Jak zamówić

1. Wybierz rozmiar i kolor koszulki
2. Wpisz interesującą Cię ilość sztuk
3. Naciśnij "Kup Teraz"
4. Podaj dane do realizacji wysyłki oraz formę płatności i dostawyTop Koszulki Polityka Jakości

Jeśli masz jakieś zastrzeżenia do transakcji skontaktuj się z nami: info@only4u.pl
Wszystkie problemy zawsze staramy się rozwiązać na korzyść klienta. Poczekaj na naszą odpowiedź, nie zawsze możemy odpisać od razu po otrzymaniu maila.Top Koszulki Faktury

Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy paragon lub fakturę VAT.Top Koszulki Pełnomocnictwo do realizacji wysyłek

Nabywając towar Kupujący udziela pełnomocnictwa firmie T-Best Michalak - NIP: 886-289-90-08, na zawarcie umowy z Pocztą Polską lub firmą kurierską na świadczenie usługi w imieniu Kupującego, związanej z przesyłką zakupionego towaru. 

 Top Koszulki Warunki zakupów

Formy płatności i rozpoczęcie realizacji zamówienia.

a) podczas odbioru przedmiotu zamówienia po dostarczeniu go przez Pocztę Polską lub firmę kurierską - gotówką. W tym przypadku realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta po zakończeniu przez Klienta procesu składania zamówienia na stronie Sklepu Internetowego;

b) przed odbiorem przedmiotu zamówienia (płatność z góry) - przelewem bankowym, lub poprzez płatności oferowane przez PayU. W tym przypadku realizacja zamówienia nastąpi po otrzymaniu przez PayU potwierdzenia poprawnego wykonania płatności przez podmiot realizujący płatności.

Wysyłki towarów realizowane są w kolejności napływających zamówień.

Prawo zwrotu towaru - odstąpienie od umowy przez Konsumenta.
Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa do dostąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas:
T-Best Michalak
ul. Palisadowa 14
58-316 Wałbrzych
t-best@t-best.pl
fax: (22) 244 29 46
o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

1. Pobierz i wypełnij formularz odstąpienia od umowy.

pobierz: formularz zwrotów (rozszerzenie doc).

pobierz: formularz zwrotów (rozszerzenie pdf).


2. Zapakuj starannie towar razem z dowodem zakupu oraz wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy i wyślij na adres:

T-Best Michalak
ul. Palisadowa 14
58-316 Wałbrzych

Pamiętaj aby opisać starannie przesyłkę, żebyśmy wiedzieli od jakiego Klienta ona jest.
Prosimy o staranne pakowanie zwracanego towaru w sposób, który uchroni go przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem podczas transportu.

Klient odsyła towar na WŁASNY KOSZT, najtańsza wysyłka jest za 4,20 zł lub 7,50 zł w zależności od gabarytów paczki.
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty
dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia
innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później
niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej
umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte
w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą
Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Ważne:
- Zwrotowi nie podlegają rzeczy z wykonanym indywidualnym zdobieniem (nadrukiem, napisem, haftem itp.) oraz wyprodukowane według specyfikacji konsumenta lub służące zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.
- Towar, którego zwrot nie zostanie uznany (odesłany po wymaganym terminie, nie zawierający dowodu zakupu, z indywidualnym zdobieniem itp.), będzie odesłany na koszt Konsumenta.
- Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będącej wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cechy i funkcjonowania rzeczy.
Produkty z widocznymi śladami użytkowania, prania, bez metki, brudne, "z zapachami" (np. kremy, perfumy), dziurami w materiale, nienadające się do dalszej odsprzedaży będą traktowane jako towary o zmniejszonej wartości rzeczy do nawet 0%.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy.
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrot płatności dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli konsument otrzymał rzeczy w związku z umową:
- Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
- Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
- Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikającej z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonalności rzeczy.
Treść prawa zwrotu towaru zakupionego do 25 grudnia 2014 roku - KLIKNIJ.

Reklamacja towaru - niezgodność towaru z umową.
Klient ma prawo do złożenia reklamacji w ciągu 2 (dwóch) lat od daty wydania mu danego produktu przez T-Best Michalak.
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne lub nie zgadza się z zamówionym prosimy odesłać go wraz z dowodem zakupu (np. paragon, faktura, wyciąg z konta, potwierdzenie płatności kartą) i wypełnionym formularzem reklamacyjnym:


   pobierz:   formularz reklamacyjny (rozszerzenie doc).

   pobierz:   formularz reklamacyjny (rozszerzenie pdf).


Zapakuj starannie towar razem z dowodem zakupu oraz wypełnionym formularzem reklamacji i wyślij na adres:

T-Best Michalak
ul. Palisadowa 14
58-316 Wałbrzych
t-best@t-best.pl

Pamiętaj aby opisać starannie przesyłkę, żebyśmy wiedzieli od jakiego Klienta ona jest.
Prosimy o staranne pakowanie zwracanego towaru w sposób, który uchroni go przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem podczas transportu.

T-Best Michalak w ciągu 14 (czternaście) dni kalendarzowych ustosunkuje się do reklamacji Klienta i powiadomi go o sposobie dalszego postępowania. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta produkt zostanie naprawiony lub wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe zwrócimy pieniądze.

Reklamacji nie podlegają:
- odzież z wadami jawnymi, widoczne w dniu zakupu, o których kupujący wiedział (art. 7 ustawy z dnia 27.VII.2002 r. O szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego Dz.U. Nr 141, poz. 1176),
- odzież posiadającą uszkodzenia mechaniczne (wydarcia, otarcia, inne uszkodzenia mechaniczne oraz niewłaściwe dopasowanie odzieży),
a także uszkodzenia mechaniczne zamków błyskawicznych, gum, lycry, nadruków i elementów ozdobnych,
- wygoda odzieży,
- naturalne zużycie się odzieży.

Kontakt do działu reklamacji: reklamacje@t-best.plTop Koszulki Ochrona danych osobowych. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe naszych klientów są przechowywane w zbiorze danych T-Best Michalak z siedzibą przy, ul. Basztowej 10/7, 58-316 Wałbrzych. Dane osobowe zbierane są wyłącznie na potrzeby T-Best Michalak i przetwarzane w celu realizacji statutowej działalności gospodarczej firmy, prowadzenia akcji promocyjnych i reklamowych z zachowaniem wymogów zabezpieczenia danych określonych w przepisach o ochronie danych osobowych. Każdy z Państwa dysponuje prawem wglądu do swoich danych, poprawienia, żądania zaprzestania przetwarzania danych oraz prawem sprzeciwu. T-Best Michalak może udostępniać dane osobowe klienta w celach reklamowych i promocyjnych innym firmom z zachowaniem wymogów określonych w przepisach o ochronie danych osobowych.


Top Koszulki Informacje ogólne

1. T-Best Michalak zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży.
2. Zdjęcia produktów zamieszczonych w serwisie mogą nieznacznie odbiegać swoim wyglądem od oryginału.
3. Regulamin może ulec zmianie, w każdym momencie, o ile jest to konieczne lub w nagłych przypadkach jak zmiany w prawie, przyczyny techniczne. Dalsze korzystanie ze strony uznaje się za akceptację nowego Regulaminu. Wszelkie zmiany w niniejszym regulaminie będą publikowane online. Transakcje rozpoczęte przed wejściem w życie zmian są prowadzone na zasadach dotychczasowych.
4. Zmiana regulaminu nie ma wpływu na treść wcześniej zawieranych umów zakupu.
5. W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie praw konsumentów i ustawy o ochronie danych osobowych.
6. Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem PayU. Przedmiotowe usługi świadczy, na podstawie Regulaminu usług dostępnego pod adresem: http://www.payu.pl/pliki-do-pobrania/regulaminy-i-informacje
7. T-Best Michalak zobowiązuje się dostarczenia rzeczy bez wad.
8. Ceny podane są w złotówkach i zawierają podatek VAT. Podane w sklepie Only4u.pl ceny nie obejmują kosztów obsługi płatności.
9. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 25 grudnia 2014 roku.
10. Wszelkie nagłówki użyte w treści Regulaminu mają na celu jedynie ułatwienie orientacji w jego tekście.

Adres korespondencyjny
T-Best Michalak
ul. Palisadowa 14
58-316 Wałbrzych

Właścicielem sklepu internetowego only4u.pl jest
T-Best Michalak z siedzibą przy, ul. Basztowej 10/7, 58-316 Wałbrzych
NIP:886-28-99-008
REGON: 021551815
www.t-best.pl

Powrót
Logowanie
Adres e-mail:
Hasło:


Bezpieczne logowanie

Rejestracja konta

Przypomnienie hasła
Nowości
Zobacz wszystkie
Lista Życzeń
Jeśli nie znalazłeś swojego wzoru,
bądź masz ciekawy pomysł na koszulkę,
napisz do nas:
info@only4u.pl


Top Koszulki - Lista Życzeń
Informacje
Dostawa i płatność
Przewodnik po rozmiarach
Kontakt
Regulamin
Informacja o cookies
Mapa Sklepu
Katalog produktów
Pajacyk
Wspieramy akcję Pajacyk Top Koszulki - Pajacyk Przyłącz się do nas,
klikając w brzuszek pajacyka, pomagasz nakarmić głodne dziecko.
payback
Zbieraj z nami punkty PayBack
1 PLN = 1 pkt
op Koszulki - PayBack
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest
 1 Klient
 online.
Akceptujemy Płatności ONLINE
only4u.pl - Płatności Online